Polski Deutsch INFOLINIA:
0048 32 235-31-72

Wyszukiwarka ofert pracy

Start Opieka dla seniora

Opieka dla seniora

Opieka dla seniora

Od początku istnienia Centrum Pracy 24 do podstawowych obszarów naszej działalności należało wsparcie rodzin osób starszych w poszukiwaniu odpowiedzialnej opieki oraz selekcja osób, które poszukują pracy w charakterze opiekunki dla seniora.

Ze względu na fakt, iż znalezienie odpowiedniego opiekuna osoby starszej nigdy nie było proste, współpracując z nami, mają Państwo gwarancję indywidualnego doboru kandydata na opiekuna osoby starszej z uwzględnieniem charakterystyki potrzeb podopiecznego oraz doświadczenia i umiejętności opiekuna.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pomocy osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym. Wiemy jak dobrać opiekuna, który będzie wsparciem, począwszy od codziennych czynności domowych po świadczenie profesjonalnych usług opiekuńczych, pielęgnacyjnych czy rehabilitacyjnych w zależności od potrzeb danego podopiecznego.


Praca stała


Usługi opiekuńcze

To usługi podnoszące komfort życia – przykładowo: przygotowywanie oraz pomoc w spożywaniu posiłków, zmiana odzieży, pomoc w czynnościach higienicznych i załatwianiu potrzeb fizjologicznych, aktywizacja i spacery, układanie i zmiana pozycji chorego w łóżku.


Praca Tymczasowa


Pielęgniarstwo

To usługi wymagające specjalistycznej opieki pielęgniarskiej, dla osób których stan zdrowia wymaga profesjonalnych zabiegów, które umożliwiają skuteczne i kompleksowe leczenie w celu stworzenia odpowiednich warunków do szybkiego powrotu do zdrowia.


Praca na zastępstwo
Rehabilitacja

To usługi wymagające specjalistycznej opieki rehabilitacyjnej, dla osób po długotrwałym unieruchomieniu, przebytej hospitalizacji lub konkretnych schorzeniach w celu eliminacji dysfunkcji ruchowych lub dolegliwości bólowych oraz powrotu do zdrowia.

Ostatnie oferty pracy

1600€ netto Opiekunka z kom/dobrym niemieckim 30.05.2022r.
Niemcy, - Praca tymczasowa and Praca z seniorami

OPIEKUN/KA-SENIORA-PODSTAWY NIEM-PREMIA ŚWIĄTECZNA !
Niemcy, - Praca z seniorami

OPIEKUN/KA-SENIORA-1100 EURO NETTO-01.09.2016
Niemcy, - Praca z seniorami

OPIEKUN/KA-SENIORA-1250 EURO NETTO-01.07.2016
Niemcy, - Praca z seniorami

OPIEKUN/KA-SENIORA-1300 EURO NETTO-16.06.2016
Niemcy, - Praca z seniorami

Klienci o nas

  • "Jestem zadowolona! Duży plus za bardzo szybkie znalezienie mi pracy w Niemczech z zakwaterowaniem." - Monika

  • "Rzetelna firma :) Miła obsługa, załatwiają wszystkie formalności przy wyjeździe za granicę." - Luiza

  • "Profesjonalne podejście! Centrum Pracy 24 to dobrze zorganizowana firma. Szybko i sprawnie znaleźli mi pracę." - Marcin

Aktualności

Opieka Dla Seniorów

2022-05-10 09:25