Polski Deutsch INFOLINIA:
0048 32 235-31-72

Wyszukiwarka ofert pracy

Start Oferta pracy: OPIEKUN/KA SENIORA W NIEMCZECH – 1250 EURO – HERNE

Centrum Pracy 24 działa zarówno w Polsce, jak i na terenie Niemiec, a nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje pracowników pozwalają trafnie ocenić Państwa potrzeby.

OPIEKUN/KA SENIORA W NIEMCZECH – 1250 EURO – HERNE

Data ważności oferty: 2023-01-01
Typ pracy: Praca z seniorami
Lokalizacja: Niemcy, Herne
Numer referencyjny: Wis/04/2016

Firma Centrum Pracy 24 z Gliwic w chwili obecnej prowadzi nabór na stanowisko OPIEKUN/KA seniora do samotnej Pani.
Opis zlecenia:
Pani
• 77 lat
• 92kg
• 165 cm

• stan psychiczny dobry

• Pflegestufe 1

• Pani po wylewie, ma lewostronny paraliż, na wózku

Pani mieszka w domku jednorodzinnym w małej miejscowości. Sprzątaczka przychodzi raz w tygodniu. W domu jest internet, telefon do Polski.  Raz albo dwa razy w nocy trzeba wstać i pomóc usiąść Pani na toaletę. Pani je sama, trzeba pokroić jedzenie. Pani mieszka z synem, który od rana do wieczora pracuje, ale przyjeżdża na obiad. We wtorki i czwartki pani zabiera jest sama na grupę seniorów (8 godzin). Pani jest rozmowna, sympatyczna. Nie ma problemów z czasem wolnym. Synowie pomagają w weekend przy opiece/ w domu.

Zakres obowiązków:
• Pomoc w codziennych czynnościach

• Spacery
• Higiena ciała
• Ubieranie/rozbieranie
• Sprzątanie
• Gotowanie
Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu DOBRYM
• doświadczenie w opiece
• miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
• mile widziane prawo jazdy (premia)
Oferujemy:

• wynagrodzenie – 1250 EURO NETTO

• Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne w Niemczech

(wszelkich informacji udzielamy telefonicznie)

• zwrot kosztów przejazdu lub zakup biletu

• przelew wynagrodzenia w terminie do każdego 10-go następnego miesiąca

• legalną pracę
• Firma posiada ubezpieczenie OC od nieumyślnego uszkodzenia/zniszczenia rzeczy

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia

TERMIN ROZPOCZĘCIA: 29.04.2016
MIEJSCE PRACY: Herne koło Bochum
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Wis/04/2016 na adres: kontaktcentrumpracy24.com
Kontakt telefoniczny w godz. 8.00-16.00
Tel. (32) 235-31-72
Kom. 883-502-200 – pani Patrycja Wołczyńska-Łazicka
Kom. 531-725-004 – pani Katarzyna Strzoda

Dane podstawowe:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami".

Ostatnie oferty pracy

OPIEKUN/KA-SENIORA-PODSTAWY NIEM-PREMIA ŚWIĄTECZNA !
Niemcy, - Praca z seniorami

OPIEKUN/KA-SENIORA-1100 EURO NETTO-01.09.2016

OPIEKUN/KA-SENIORA-1250 EURO NETTO-01.07.2016

OPIEKUN/KA-SENIORA-1300 EURO NETTO-16.06.2016

Niemcy, Herne - Praca z seniorami

Klienci o nas

  • "Jestem zadowolona! Duży plus za bardzo szybkie znalezienie mi pracy w Niemczech z zakwaterowaniem." - Monika

  • "Rzetelna firma :) Miła obsługa, załatwiają wszystkie formalności przy wyjeździe za granicę." - Luiza

  • "Profesjonalne podejście! Centrum Pracy 24 to dobrze zorganizowana firma. Szybko i sprawnie znaleźli mi pracę." - Marcin

Aktualności

Nowa strona internetowa CentrumPracy24.com

2014-06-11 08:34

Z olbrzymią przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji naszą nową stronę internetową Centrum Pracy 24. Przyjazny interface i łatwość obsługi strony www uwzględnia naszą nową strategię marketingowo-komunikacyjną oraz stanowi odpowiedź na szybki rozwój firmy.